מי אני?

אלי בסקין, ליברל, ציוני, אבא
אלי בסקין – ליברל, ציוני, אבא

לאורך השנים, היו לי מספר פרוייקטי כתיבה באינטרנט – חזיר קפיטליסטי, אבא’לה, בלוג אישי וכמובן פרופיל פייסבוק פעיל. ככל שהלכתי והתפתחתי כאדם, התחלתי להבין איך התפיסות שלי אודות חופש אישי, קפיטליזם, הורות ועוד, יוצרות את מי שאני, ואיחדתי את כל הפרוייקטים תחת בלוג זה.

את הבלוג “חזיר קפיטליסטי” התחלתי לכתוב מיד בתום ההפגנה הגדולה של 2011, אשר דרשנו בה צדק חברתי מבלי לדעת מה הוא אותו הצדק החברתי אותו אנחנו דורשים. לכל אחד היה צדק חברתי אחר והרגשתי שמשמעות צדק חברתי של יותר מדי אנשים היא לזרוק את ישראל לתהום הסוציאליזם וקומוניזם ולהפוך את המדינה שאני כה אוהב לאי של יאוש. הרגשתי שדרוש כאן קול אחר ועל כן הוקם “חזיר קפיטליסטי” – בלוג שתומך בשוק חופשי ומאמין שאנחנו נדע מה לעשות עם הכסף שלנו טוב יותר מכל ממשלה נבחרת. הבלוג שאתם קוראים עכשיו, מבוסס באופן כבד על “חזיר קפיטליסטי”.

עם הזמן התווספו לבלוג תכנים קצת יותר אישיים, בנוסף לתכנים כלכליים-ערכיים, כגון חוויותי כאבא לשני בנים, יואב ואביב. גם לחלק משמעותי זה, המשמעותי ביותר, יש כאן ייצוג הולם.

אני עובד עם נתונים. נתונים, עבורי, הם כלי לגילוי אמיתות חדשות ודרך לשיפור חייהם של אנשים. לפעמים הנתונים אפילו מאפשרים לנצח ויכוח מזדמן.

אני רוצה להודות לאישתי ולפרטנרית שלי לחיים, ליהי, על שעות אינספור של דיונים, אשר גורמים לי לחשוב מחדש על דברים שאני מקבל כמובן מעליהם. ❤️

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *